Üyelik Sözleşmesi

Nasıl Üye Olunur?

Web sitemizde sağ üst kısımda yer alan "Hesap" butonuna tıklayarak açılan pencerede “ Üye Ol” linkinden gerekli bilgileri doldurup, üyelik kaydınızı gerçekleştirebilir veya 0212 434 40 11 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Üye olduğunuzda veya ürün aldığınızda mutlaka satış sözleşmesini okuyunuz.

Şifre Nasıl Değiştirilir?

Web sitemizde yer alan "Hesap" butonunu tıklayıp üye girişinizi yaptıktan sonra, yine “Hesap” butonunu tıklayarak açılan kişisel bilgiler sayfanızda bulunan "Şifre Değiştirme" kısmına gelerek değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifre Unutulursa Ne Yapılmalı?

Web sitemizde yer alan "Hesap" butonuna tıklayıp açılan sayfada "Şifremi Unuttum" kısmına girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelikten Nasıl Çıkılır?

Dilediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki durumlarda üyelikler iptal edilmez:
1- Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmiş ise.
2- Farklı bi e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunduysa
3- Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılmıyorsa

Aşağıdaki durumlarda ise tarafımızdan üyelikler iptal edilir.
1- Üye ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa.
2- Sahtekarlık girişimide bulunduysa
3- Sisteme veya temizmobilya.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa

İptal Edilmiş Üyelik Nasıl Aktif Edilir?

Web sitemiz veya 0212 434 40 11 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile yeniden üye olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelerimizin Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Üyelerimizin güvenliği için SSL sertifikası ile temizmobilya.com tüm önlemleri almıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye güvenliğinizden sorumlusunuz. Mağazımıza giriş yaptığınız bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız. Güvenliğinden emin olmadığınız bilgisayar ve mobil ürünlerden sistemimize giriş yapmayınız. Herhangi bir sorun oluştuğunda ve bilgi almak istediğinizde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.