Güvenli Alışveriş

İnternetten Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenliği Hakkında

Temiz Mobilya, gelişen ve büyüyen ticari sektöre ayak uydurmak ve internet üzerinden alışverişi yaygınlaştırmak ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır. İnternet kullanıcıları ve internet üzerinden alışveriş yapan tüketiciler e-ticaret sistemlerini güvenli bulmayarak hem tasarruf hemde ucuza mal edecekleri ürünlere ulaşmakta zorlanmaktadır.

Bizler de tüm e-ticaret sitelerinde olduğu gibi güvenliği son derece üst seviyede tutmakta, günümüzün en son yazılımlarıyla ve teknolojisiyle de sitemizi ve müşterimizi korumaktayız. Sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin tümü güvenli sayfalardan yapılmaktadır.

Bütün sipariş aşamaları tamamen 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğimizde adres bölümünün "https://" başladığını göreceksiniz. Bu başlangıç sizin yaptığınız alışverişin son derece güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir.

Kredi Kartı Bilgileriniz Kaydedilmez

Sipariş verirken kullandığımız kredi kartı bilgileriniz asla sunucularımızda tutulmamaktadır. İşlem sayfası değiştirdiğinizde veya başka bir sayfaya geçtiğinizde girdiğiniz tüm değerler silinmektedir. Yapılan İşlemin mağazalarda bulunan POS makinelerinde yaptığınız işlemden hiç bir farkı yoktur. Sistemimize siparişiniz düştüğünde bizler zadece kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize hangi bankanın kartı olduğunu bilebilmemiz için bankamız tarafından sağlanmaktadır.

Bize Neden Güvenmelisiniz?

İnternet müşterisi, işin uzmanı olmayan bazı alıveriş sitelerinde bir müşteri temsilcisi veya muhattap dahi bulamamaktadır. Ülkemiz artık açılıp kapanan e-ticaret sitesi çöplüğüne dönmüş durumdadır. Bu da müşterilerin güvenililir sitelere dahi olumlu bakamamasına sebep olmaktadır. Temiz Mobilya bünyesinde yer alan Müşteri Hizmetleri departmanı sorunlarınızı çözmeye ve sorularınıza yanıt vermeye hazır durumdadır. Profesyonel ve sektör bilgisi olan müşteri temsilcisi arkadaşlarla iletişiminiz de kolay olacaktır. Müşterilerimizden gelen e-postalara ise en kısa sürede cevap vermekteyiz.

Ayrıca telefon görüşmeleri ve site üzerinden canlı sohbet ile de siz değerli müşterilerimize hızlı ve kolay hizmet vermekteyiz. Mesai saatleri içerisinde her türlü desteği ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını bulabilirsiniz. 7/24 internet mağazımızı ziyaret edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Haftanın 7 günü ise ürünlerimizi görmek için mağazalarımızı 09:00-21:00 saatleri arası ziyaret edebilirsiniz. Aynı saatlerde müşteri temsilcimizle de irtibata geçebilirsiniz. Tüm bu güvenlik ve müşteri memnuniyeti yaklaşımlarımız sizlerin rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız içindir.

Eğer daha fazlasını görmek ve ürünlerimize yakından bakmak isterseniz, şık, estetik ve sağlam mobilyalarımızı görmeniz için sizi mağazalarımıza davet ediyoruz.

Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz....
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.