Garanti ve İade

İptal Şartları

1- Ürününüz sipariş verdiğiniz aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlar. Bu sebeple üründen vazgeçmek istemeniz halinde sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde vazgeçme talebilinizi bize bildirmeniz gerekmektedir.
2- Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan özel kurgulanmış ürünler 1. maddede belirtilen 3 iş gününü geçti ise iptal edilememektedir. 
3- Siparişinizin üretimi tamamlanıp siparişiniz kargoya verildi ise iptal edilemez. Böyle bir durumda size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Lakin gelen ürün 2. madedede belirtilen özel sipariş bir ürün değilse bu durumda iade hakkınızı kullanabilirsiniz. 
4- İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz üründen vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.
5- İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, ürün 2. madedde belirtilen özel sipariş ürün değilse her ürünün stokta tutulduğu ay başına 300 TL ücret tahsis edilir.
6- Alt limitli indirim kuponu kullanılmış siparişler için Temiz Mobilyadan kaynaklı olmayan iptal hallerinde siparişin içindeki herhangi bir ürünün iptal edilmesi halinde kalan sipariş tutarı alt limiti karşılamıyor ise geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadeniz kalan tutara göre yapılır.
7- Ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu süreden sonra kargo ile gönderimi yapılan ürünler için 250 TL, nakliye ile gönderimi yapılan ürünler için 450 TL iptal bedeli karşılığında keyfi* iptal edebilirsiniz.
8- Ücret iadeniz iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir.
9- Kazanılan hediye çeklerinin kullanılması sonrası oluşabilecek iptal durumlarında ücret iadesi yapılmayıp aynı tutarda yeni bir hediye çeki verilir.

İade Şartları

1- 14 gün içinde aşağıdaki durumlar haricinde ürün iadesi hakkınız bulunmaktadır.
     a- Özel sipariş: Kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün iade alınmamaktadır.
     b- Hijyenik ürünler: Yapısı gereği kişiye özel ürünler olup "yatak,yastık,tekstil ürünleri" hijyen sebebi ile bu tarz ürünlerin iadesi alınmamaktadır*.
     c- Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen kurulumunu biz ya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınmamaktadır.
2- Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Orjinal paketinin olmaması halinde ürün zarar görmemiş ise taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir.
3- Ürünün üretiminden kaynaklı tespiti yapılmış bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürünü ücretsiz iade edilebilirsiniz.
4- Kargolu ürünlerde: Kargo bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi* iadesinde kargo ücreti iade edilmemektedir. Kargo bedeli alınmamış ürünlerin keyfi* iadesinde 250 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
5- Nakliyeli ürünlerde: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi* iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Nakliye bedeli alınmamış ürünlerin keyfi* iadesinde 450 TL iade bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.
6- Outlet ürünleri iade alınamamaktadır. Bu sebeple outlet ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri ürün detay sayfasında bulabilirsiniz.
7- Ürün ölçüsünün eve uymaması: Ürün ölçülerini sitemizde belirtiyoruz evinize ölçüsü uymadığı için iade iade şartlarımız dışındadır. Lütfen ürünü satın almadan önce ürün ölçülerine göre apartmanınızda taşınabilir mi odanıza sığar mı kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce yapmanızı rica ediyoruz.
8- Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı gerekmektedir. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ya da ürün size geldiğinde açmadan üründen vazgeçmeniz halinde ürün özel üretim değilse ürünü teslim almayıp kargoya geri verebilirsiniz. Bu durumların ikisinde de mutlaka 0212 434 40 11 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
9- Kargo ile iade edilen ürünler için mutlaka kargo takip numarasını bize iletmeniz gerekiyor. Aksi halde ücret iadeniz yapılmayabilir veya süreç uzayabilir. 
10- Ücret iadesi ürün Temiz Mobilya'ya geldikten sonra Keyfi* iade durumlarında ücret iadesi yapılırken siparişte alt limitli kupon kullanılıp kullanılmadığı dikkate alınır. Önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 3 iş günü içerisinde talimat geçilir.
11- Kazanılan hediye çeklerinin kullanılması sonrası oluşabilecek iade durumlarında ücret iadesi yapılmayıp aynı tutarda yeni bir hediye çeki verilir.

Değişim Şartları

1- Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız İptal Şartlarına uygun olarak ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir.
     a- Değişim talebiniz iptal şartlarına uyuyor ise siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.
     b- Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Temiz Mobilya yeni sipariş oluştururken fiyat farkını ödemeyi nasıl yaptıysanız o şekilde iade eder.
     c- Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur.
2- Sipariş verdikten sonra ürün renginde değişlik yapma talebinizi sipariş verdiğiniz gün ya da en geç bir sonraki güne kadar işleme alabiliriz. Sonrasında renk değişimi talebiniz olursa bir önceki kumaş masraf bedeli + yeni kumaş masraf bedeli karşılığında yapabiliriz.
3- Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız İade Şartlarına uygun olarak, ilk önce aldığınız ürünü Temiz Mobilya'ya iade etmeniz gerekmektedir.
     a- Değişim talebiniz iade şartlarına uyuyor ise önceden aldığınız ürünün iadesi Temiz’e ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir.
     b- Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Temiz ürününüzü teslim aldıktan sonra yeni sipariş oluşturur ve fiyat farkını ödemeyi nasıl yaptıysanız o şekilde iade eder.
     c- Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise Temiz ürününüzü teslim alır ve fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişinizi oluşturur.
4- Kazanılan hediye çeklerinin kullanılması sonrası oluşabilecek değişim durumlarında ücret iadesi yapılmayıp fark tutarında yeni bir hediye çeki verilir.

*Keyfi İade: Temiz Mobilya'dan kaynaklanmayıp 14 iş günü içerisinde Cayma Hakkı kullanılan durumdur.


Keyifli ve mutlu alışverişler dileriz...


....
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.